Olimpiada Wiedzy i Wartości w Sporcie

Dnia 8.12.2022 w Opolu na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego, reprezentanci naszej szkoły w składzie: Rinke Oliwia Kolan Robert Kacper Tlałka Wiktoria Stącel Oliwia Borys uczestniczyli w finałowym starciu Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie. Oprócz reprezentowania naszej szkoły, uczniowie mogli stanąć oko w oko z Jakubem Błaszczykowskim

108 krotny Reprezentant Polski w piłce nożnej, zawodnik klubu Borussia Dortmund oraz kapitan Wisły Kraków. Podczas swojej obecności, przekazał młodzieży mądre wskazówki na temat sportu/piłki nożnej- przywołując swoje doświadczenia życiowe:) Uczniowie mieli przyjemność zadać piłkarzowi pytania i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy tez otrzymać autograf. Zabrakło odrobine szczęścia, nie była to syzyfowa praca bo nabyta wiedza na pewno przyda się w przyszłości.